Zarośniete trawniki

śr., 09/08/2017 - 13:21 -- Kryspina Rogowska
foto: © 2017 Telewizja Kablowa Bełchatów / www.ebelchatow.pl

Za utrzymanie zieleni w mieście odpowiedzialny jest PGM, oraz łódzka firma. Problem ze strzyżeniem trawników i pieleniem rabat był od początku tego sezonu.

Podczas sesji Rady Miasta na wykonawcach prac nie zostawiono suchej nitki. Stan zieleni miał się poprawić, i miejscami faktycznie widać, że wykonano koszenie. Niestety nie wszędzie.

Na terenie miasta niemal na każdym osiedlu znajdą się miejsca, które przypominają dobrze wyrośniętą łąkę. Nie do wszystkich tych miejsc dotarliśmy z kamerą.

Liczymy więc na Państwa komentarze w tej sprawie.

TKB - Zarośnięte trawniki - 09.08.2017

Tagi

Komentarze

Wysłane przez meeemo (niezweryfikowany) w

Jeden komentarz- DOBRA ZMIANA !!!!!!!!!!!

Wysłane przez jast (niezweryfikowany) w

Sorry. Po co kosić jak i tak urośnie. Taka jest natura.

Wysłane przez abc (niezweryfikowany) w

Nie poruszajcie tego tematu kiedy są największe upały, bo jak się wtedy wezmą do koszenia to zostanie zółte uschnięte klepisko na kilka miesięcy zamiast trawników.

Wysłane przez Mieszkaniec (niezweryfikowany) w

Proszę obejrzeć skwer św. Jana Pawła II na osiedlu Dolnośląskim i aleję honorowych obywateli miasta Bełchatowa, jak traktujemy autorytety?  Bunkier na drodze do elektrowni, tak szanujemy historię widać, że liczą się tylko pieniądze i stanowiska. Kim są ludzie zarządzający miastem?

Wysłane przez Michał (niezweryfikowany) w

Po co zajmujecie się trawnikami? One nie śmierdzą. Cwaniaki z oczyszczalni myślą, że jak smrodzą w nocy to nikt tego nie wyczuje?

Wysłane przez Ryszard (niezweryfikowany) w

Zwolnić odpowiedzialnych za koszenie

Wysłane przez olog (niezweryfikowany) w

Była zima to nie odśnieżali dróg i chodników, latem mają w nosie trawniki. Bełchatów po prostu staje się zaniedbany, bo po co przykładać się do roboty, stołki są, kasa jest, więc trzeba się tym nacieszyć do następnych wyborów, bo pewnie tak długo to jeszcze potrwa, bo nie sądzę, żeby bełchatowianie w następnych wyborach samorządowych znowu dali sie nabrać PiSowi

Wysłane przez mieszkaniec (niezweryfikowany) w

Co roku ta sama historia, trawa koszona gdy siega juz po kolana. To samo jest zima z odsniezaniem miasta. Tak samo realizacje projektow z budzetu obywatelskiego - strasznie dlugi czas realizacji. 

Wysłane przez Tymon (niezweryfikowany) w

 Jest  problem z koszeniem  bo w tym roku  kosza inaczej niz  zwykle  Dolnoślaskie na końcu  a to najwieksze  osiedle  więc  najwiecej  pretensji :D

PS: Wczoraj  kosili park Jeziorańskiego  ale  plac  między 304- 305  dalej syf kiła i mogiła  Mogliby  wykosić  bo  w maju  było  chyba  ostatni raz  podkaszane

Wysłane przez Paulo (niezweryfikowany) w

Chyba wszyscy wiemy że większość urzędników i zarządzających Bełchatowskimi Spółkami to osoby spoza Bełchatowa także wiadomym jest że dla nich liczy się wpływ na konto a nie wizerunek Bełchatowa.

Wysłane przez Anonim (niezweryfikowany) w

Przecież prezes już powiedział...zmieniliśmy kolejność koszenia i ludziom się wydaje że nie jest skoszone! Ma nas za debili i tyle.

Wysłane przez ke (niezweryfikowany) w

Binków. Na dworze ponad 30 stopni, gorąco w mieszkaniach a wieczorem, nocą niesamowity smród z oczyszczalni. Jak można spać z zamkniętymi oknami. Litości kochani rządzący i prezesi - szkoda że nie mieszkacie na Binkowie.

Wysłane przez abc (niezweryfikowany) w

Jeśli wiesz gdzie mieszka jeden czy drugi prezes to podjedź szambiarką pod jego dom i się podziel zawartością.

Wysłane przez Michał (niezweryfikowany) w

Ktoś kiedyś napisał, że to nie trawa jest za wysoka, tylko chodniki są za nisko.

Dodaj komentarz

Graficzne pułapki CAPTCHA
Wprowadź znaki widoczne na obrazku.

Reklama na eBelchatow.pl

kamery online

Najczęściej oglądane

17/08/2017 - 13:07
Zadbaj o swoje bezpieczeństwo
17/08/2017 - 13:03
Memoriał Henryka Łasaka
17/08/2017 - 12:58
Letni Turniej Kibiców GKS
16/08/2017 - 12:35
Podsumowanie
16/08/2017 - 12:33
Rynny w (nie)okazyjnej cenie
Komentarze: 1

Wybrane ogłoszenia