Jak głosowali parlamentarzyści z Bełchatowa

pt., 21/07/2017 - 14:03 -- Kryspina Rogowska
foto: © 2017 Telewizja Kablowa Bełchatów / www.ebelchatow.pl

Wykonywanie mandatu poselskiego to ogromna odpowiedzialność. Za każdym wciśniętym przyciskiem podczas głosowania kryje się decyzja, która wpływa na życie wszystkich. Warto więc przypatrzeć się, jak w najbardziej kontrowersyjnych głosowaniach zachowują się posłowie z Bełchatowa.

Okręg 10 w parlamencie reprezentuje 9 posłów, w tym 2 z Bełchatowa. Dariusz Kubiak z PiS zagłosował zgodnie z wolą partii, czyli za ustawą dotyczącą Sądu Najwyższego. W Prawie i Sprawiedliwości podczas tego głosowania obowiązywała dyscyplina partyjna.

Małgorzata Janowska – bełchatowianka, która weszła do Sejmu z listy Kukiz’15, a obecnie reprezentuje Koło Poselskie Republikanie, w tym budzącym olbrzymie emocje wśród Polaków głosowaniu w ogóle nie brała udziału. Jak poinformowało Biuro Poselskie, Małgorzata Janowska przebywa obecnie na urlopie.

https://youtu.be/j1x2lepP7r4

Tagi

Komentarze

Wysłane przez Bełchatowianka (niezweryfikowany) w

Dziękuję   Panie Pośle  za  dobre  głosowanie,   ,popieramy   wszystkie  prace   obecnego rządu,  wspóczujemy   w jakich    trudnych  warunkach   pracujecie  mając   wsciekłą   tzw.  totalną  opozycję.       Życzę  siły  i    odwagi      do  przodu    DAMY  RADĘ      Pozdrawiam

Wysłane przez Nikodem (niezweryfikowany) w

wsciekła opozycję??? kimkolwiek jesstes opozycja ma klasę Tuska człowieka na maxymalnym poziomie a wy co? kaczora bez prawa jazdy bez kobiety całe życie człowieka z 18 wieku!! zwykłego szeregowego posła ,który nie może przeboleć od lat ,ze Tusk go miażdzy bo jest facetem a nie ....!!! naród wam tego nie zapomnij pisowski bełchatowie !!! 

Wysłane przez Anonim (niezweryfikowany) w

Konta w banku też nie ma. Pewnie dlatego mamy w Polsce nadwyżkę budżetową. A o twoim idolu Rudym... szkoda gadać. Staraj się Nikoś może chamstwem dorównasz mu kiedy. Jesteś na dobrej drodze.

Wysłane przez KLARA (niezweryfikowany) w

PIS I TYLKO PIS NIKT INNY NIE MOŻE W BEŁCHATOWIE RZĄDZIĆ.

4

Wysłane przez normalny (niezweryfikowany) w

W Bełchatowie zawsze poparcie mieli populiści Kiedyś PZPR ,później Tymiński a teraz PIS Tutaj zawsze zagłosują na tych co obiecają więcej bajek 

Wysłane przez Anonim (niezweryfikowany) w

Przedstaw się (o ile żeś nie jest klientem oddziału psychiatrycznego) żeby Sprawiedliwy Sąd nie musiał się fatygować gdy pociągnie cię do odpowiedzialności za znieważanie Człowieka.

Wysłane przez akos (niezweryfikowany) w

Panie posle powodzenia. Bardzo dobra decyzja i glos. Rozwalic te kaste. Narod tak chcial. Ubeki pokrzycza i przestana.

Wysłane przez Anonim (niezweryfikowany) w

Prawda jest taka, że żadnej kasty nierozwalą no niestety ustawa tego nie dotyczy. Ustawa dotyczy tylko personalnych zmian na najwyższych szczeblach sądownictwa a to nic nie zmieni opieszałość sądów będzie taka sama.

Wysłane przez monter (niezweryfikowany) w

Wstyd i hańba. Była dyscyplina ale młody poseł Rzepecki, idąc za przykładem pani premier szydło, potrafił zdobyć się na odwagę i wyjął kartę do głosowania. 

Wysłane przez Anonim (niezweryfikowany) w

Ho ho bohater pomnik mu postaw. Nasz Poseł zagłosował zgodnie z wolą swych Wyborców i mam nadzieję z własnym przekonaniem. Trudno to zrozumieć, ale my Naród chcemy by wobec prawa każdy był równy. 

Wysłane przez Anonim (niezweryfikowany) w

Co???? Wybraliśmy ją bo reprezentowała Kukiz!!!!! Co za sprzedajna... 

Wysłane przez Kinga (niezweryfikowany) w

Wstyd i hańba w imięr władzy. Historia oceni, nawet po wielu latach, ale zawsze. Gdzie Pani Poseł od Kukiza i jak głosowała ?

Wysłane przez Jan (niezweryfikowany) w

Bełchatowianie jednak nadal to werbusy i słomiarze. I nic z nich wsiarzy nie wypleni. Opelek, saszetka, kanapeczka do "cegielni i dołu", skarpetki do sandałów, spanko w autobusiku i darcie ryja że im się należy. A tu figa z makiem. Bełchatowiaki jesteście ŻAŁOŚNI...

Wysłane przez Nikodem (niezweryfikowany) w

zgadzam sie z Tobą :) i ryneczek co piątek bo przeciez tam centrum wsi Bełchatów i rozmowy ile to Pis im dało!!! co dało ? nic bo to są wszytsko nasze pieniadze :) wszędzie juz saszeteczki i 3/4 ala krótkie spodenki odeszły do lamusa ale gdzie tam u nas pełnia sezonu:) wiocha do potęgi !!! 

Wysłane przez WK (niezweryfikowany) w

"Przedstaw się" zaryczał Anonim do Normalnego. ha ha ha. Obydwa burki szczekają zza płota i nie maja odwagi nawet swoich inicjałów podać. 

Wysłane przez WK (niezweryfikowany) w

"Przedstaw się" zaryczał Anonim do Normalnego. ha ha ha. Obydwa burki szczekają zza płota i nie maja odwagi nawet swoich inicjałów podać. 

Wysłane przez Anonim (niezweryfikowany) w

Hańba i wstyd! Poseł na Sejm RP złożył przysięgę przestrzegać Konstytucji i innych praw Rzeczypospolitej Polskiej.” . Skoro urodzony z ich Łona Prezydent wetuje tą regulację, jasnym jest, że wszyscy głosujący "za"  dopuścili się hańbiącego występku, czego my wyborcy nie możemy im i ich dzieciom, zapomnieć!!! Nie ma czegoś takiego w Polskim prawodawstwie jak dyscyplina partyjna podczas głosowania w Sejmie. Jest to tylko i wyłącznie wymysł polityków, na co nigdy nie uzyskali i nie uzyskają naszej - wyborców zgody!!!! Są tam osobami reprezentującymi nas wyborców a nie prezesa partii!!!

Dodaj komentarz

Graficzne pułapki CAPTCHA
Wprowadź znaki widoczne na obrazku.

Reklama na eBelchatow.pl

kamery online

Najczęściej oglądane

17/08/2017 - 13:07
Zadbaj o swoje bezpieczeństwo
17/08/2017 - 13:03
Memoriał Henryka Łasaka
17/08/2017 - 12:58
Letni Turniej Kibiców GKS
16/08/2017 - 12:35
Podsumowanie
16/08/2017 - 12:33
Rynny w (nie)okazyjnej cenie
Komentarze: 1

Wybrane ogłoszenia